Хороший подарунок для чоловіка - що вибрати?

Подарунок для чоловіка може стати для нас досить нелегким завданням, чи то супутник життя, чи то колега по роботі. Чим більше ми хочемо догодити Йому, тим важче завдання. Що потрібно брати до уваги під час вибору подарунка? Що завжди працює, а що краще не дарувати навіть коханому?

Подарунок для чоловіка - добре чи погано?

Інтернет рясніє порадами про те, що необхідно купувати чоловікові, а що ні. Але пані, давайте визнаємо, що поняття "хороший і поганий і недорогий подарунок для чоловіка" відносні. Все може залежати від смаку хлопця, якому ви збираєтеся подарувати подарунок. Старанний колекціонер фігурок слонів напевно буде радий побачити дерев'яного слона, привезеного прямо з Індії - за умови, що у слона піднято хобот, оскільки, згідно зі старим забобоном, це віщує удачу. Хтось інший може бути не таким щасливим. Ба більше, вони можуть порахувати це кітчем.
Здається, що кожного разу, коли ми купуємо подарунок для власного чоловіка, ми проходимо невеличкий тест на знання його та його смаків. Після кількох років життя разом це не повинно бути проблемою - ми напевно встигли особливо добре пізнати власного партнера. Однак навіть якщо у вас є впевненість, що його не засмутять сині боксери в горошок, не потрібно купувати їх на річницю весілля і вже точно не даруйте їх йому в присутності родичів і друзів.

подарунок для чоловіка

 

Що краще не давати?

Найбільша складність - придбати подарунок для людини, смаки якої нам невідомі. Якщо ситуація дає можливість, найбезпечніше - не дарувати подарунок взагалі. Припустімо, Ви не зробите помилки, якщо подаруєте товаришу по службі по роботі на день народження лише квітковий букет або, якщо у вас більш любовні стосунки, домашній торт.
А якщо ви не можете обійтися без подарунка? Є група продуктів, які краще не давати, особливо незнайомій людині. На першому місці тут стоїть спідня білизна, навіть найпопулярніша і найдорожча сьогодні. Це занадто інтимний одяг, щоб давати його незнайомцю. І ваш партнер може бути не в захваті від такого подарунка - навіть від, здається, кумедного денця у вигляді голови слона з хоботом.
Взагалі-то, предмети одягу підходять у вигляді подарунка лише для найріднішої людини і тільки якщо ми знаємо її смак - за умови, що це не краватка, джемпер з оленями або..... шкарпетки. Це також стосується парфумів, дезодорантів та інших косметичних засобів. У цьому варіанті також є ризик, що одержувач сприйме подібний подарунок як м'яку пропозицію більше дбати про індивідуальну гігієну, тим паче, якщо подарунок - це мило або шампунь проти лупи.
Зрозуміло, жоден хлопець не буде радий, побачивши свічки з ароматом і пахощі. Горнятка, рамки для фотографій, попільнички і схожі гаджети та дрібнички можуть бути цікавими, але не всім вони подобаються. Так само, ці предмети завжди трохи кітчеві і можуть сприйматися як поганий смак. Якщо ми і хочемо придбати що-небудь схоже, то це має бути лише для нашого хлопця, а не для особливого випадку.

Що завжди підходить як чоловічий подарунок?

Для незнайомого чоловіка, як ми вже розповідали, рекомендується придбати квіти. Є люди які вважають, що жінці недоречно дарувати хлопцеві, проте це забобон. Тільки остерігайтеся видів, які зазвичай викликають асоціації з коханням, до прикладу, троянди. Хороший спиртний напій, приміром, віскі, завжди вважається дуже хорошим формальним подарунком для чоловіка.

подарунок для чоловіка


До традиційних подарунків можна ще зарахувати годинник, елегантну ручку або перо, футляр для окулярів або шкіряний гаманець (за умови, зрозуміло, що він не вважається затятим захисником зовнішнього середовища). Якщо йдеться про гаманець, не забудьте покласти в нього монету або банкноту - існує забобон, що якщо подарувати комусь порожній гаманець, це прирече його на грошові проблеми.
Але перед тим як купувати подарунок для чоловіка, потрудіться уточнити що-небудь про нього. Тоді буде дуже легко підібрати що-небудь відповідне.

Наверх