Вирішили застрахувати своє життя? 5 основних різновидів особистого страхування від: Risk Insurance Odesa

Життя сучасної людини постійно проходить у неймовірно швидкому темпі, наповненому різноманітними подіями. Саме тому досить часто трапляються непередбачені та неприємні ситуації, що призводять до особистих травм та інших наслідків. І, само собою, передбачити таку подію неможливо.
Саме тому багато хто думає, що всі біди обходять їх стороною, тому нема чого переживати за власне здоров'я. Однак насправді все далеко не так добре, як здається. На жаль, є чимало ситуацій, які призводять як до серйозного погіршення здоров'я, так і до великих фінансових витрат.
З цієї причини страховий поліс — просто необхідність, якої потребує кожна людина. Загалом це документ, який надає страхова компанія своєму підопічному, тобто Вам, за рахунок регулярних та своєчасних страхових внесків, формуючи таким чином страховий фонд. У відповідь страховик зобов'язується відшкодовувати збитки та інші фактори.
Сьогодні існує досить багато різних страхових полісів, однак одним із найпопулярніших і затребуваних вважається особисте страхування, яке включає кілька видів страховки.

5 основних видів особистого страхового полісу

  • Це може бути страхування життя. І йдеться не про травми, а про смерть як передчасну, так і від старості. Це єдиний випадок, за яким можна отримати відшкодування збитків. І в цьому випадку скористатися цією послугою може будь-хто. А виплати нараховуються зазначеній особі.
  • Медичний поліс — найпопулярніший вид. Звичайно, він не убереже Вас від травми або захворювання, але покриє або частково, або повною мірою всі витрати на лікування. І зараз це особливо актуально з огляду на вартість медичних послуг.
  • Страховий поліс від нещасних випадків дещо схожий зі звичайним медичним полісом, але все ж таки існує ряд відмінностей. І йдеться про умови відшкодування. І в цьому випадку покривається не лікування, а виплачується сума самому страхувальнику.
  • І останній вид — накопичувальний страховий поліс. Цей документ передбачає виплати у зв'язку зі смертю, або якщо страхувальник досяг зазначеного у договорі віку.
  • Сюди ж відносять туристичний поліс. Він є більше обов’язковим, ніж добровільним, бо доволі багато країн видають візу тільки якщо є такий договір.

застрахувати своє життя 


І, якщо Вас цікавить дана послуга, компанія «Risk Insurance Odesa» — саме те, що Вам потрібно. Все тому, що це один з найнадійніших та перевірених страховиків, який пропонує доволі великий спектр різних послуг. Крім того, Ви можете замовити електронний страховий поліс, отримавши його в будь-який зручний для Вас час. Ви можете бути впевнені в своєму виборі, адже за всі 10 років праці до них звернулося більше 20 000 клієнтів.

Наверх