Nissan LEAF від офіційного дилера

Ера двигунів внутрішнього згорання минає навіть швидше, ніж прогнозувалося. У нашій країні це вже зрозуміли, тому Україна знаходиться у лідерах серед європейських країн зі зростання темпів купівлі електромобілів. Цьому сприяє лібералізація вітчизняного законодавства щодо акцизів на електрокари, а також зростаючі ціни на бензин і дизель. Зараз власники електромобілів почуваються дуже впевнено, бо вартість кілометру пробігу копійчана, а кількість зарядних станцій зростає день від дня. Якщо ж обрати Nissan LEAF нового покоління, то можна їздити не тільки у справах по місту, але й у більш далекі подорожі, бо виробник подбав про збільшення пробігу без підзарядки до 389 км. Але не забуваємо, що окрім явної економії покупець отримує класичну японську досконалість у всьому, починаючи від екстер’єру і закінчуючи найсучаснішою системою підтримки водія NissanConnect. Nissan LEAF, який пропонує дилер Ніссан, компанія "АТЛАНТ МОТОРЗ ХАРКІВ", – це комфорт, безпека, стиль, інноваційні технології. Незважаючи на те, що машина виглядає компактною, що не може не тішити міського жителя, вона має багато місця всередині. До цього додається об’ємний багажник, а можливість скласти задні крісла робить його ще більшим. Це дуже сподобається усім, хто використовує свою машину по повній.

Nissan LEAF


Як отримати більше переваг від купівлі Nissan LEAF? Звісно, треба його купити у офіційного дилера. Що це дає? По-перше, споживач отримує доступ до всіх комплектацій, більше того, машини завжди в наявності, тому замовляти і чекати не прийдеться. По-друге, що дуже важливо у наш важкий час, кожен клієнт "АТЛАНТ МОТОРЗ ХАРКІВ" матиме доступ до програми від виробника NISSAN FINANCE. Це означає, що кредит на автомобіль буде максимально вигідним, з мінімальною переплатою і можливістю достроково погасити його вже з першого місяця без комісії.

Nissan LEAF


Купівля Nissan LEAF у офіційного дилера – це відсутність прихованих платежів и нав’язливих пропозицій. Це також професійна допомога у виборі комплектації відповідно до потреб конкретного покупця. Кожен зможе провести тест-драйв і дізнатися більше про всі переваги цього наймасовішого і найдоступнішого електромобілю. Можливо конкуренти і роблять більше галасу навколо своїх розкручених брендів, але японці працюють тихо і самовіддано, пропонуючи пересічному споживачу чудову і доступну альтернативу старим технологіям.

Наверх