Переваги купівлі Toyota у офіційного дилера

Звісно, знаменита Toyota не потребує додаткової реклами, бо цей легендарний бренд давно і надійно закріпився на початку списку кращих елітних авто. У нас «японців» люблять за надійність, невибагливість, довговічність, до цього можна додати ще високі технічні показники, що часом перевершують все, що є у конкурентів. Мабуть най неприємнішим недоліком Toyota для нашого споживача є її велика вартість, а також доволі дороге обслуговування. Однак ці моменти можна покращити, якщо купувати авто у офіційного дилера.

Toyota у офіційного дилера

Одним із перших автосалонів, які отримали це високе звання, ставши офіційним партнером найкращого автовиробника у світі, є Тойота Центр Київ «Автосаміт». Більш ніж п'ятнадцятирічна історія компанії – це історія успіху, пов’язаного з чітким дотриманням суворих вимог до якості сервісу і ставлення до кожного покупця. Крім того, продавець завжди пропонує клієнтам всі новинки японського бренда. Наприклад, зараз можна придбати найновішу модифікацію в повному комплектуванні Camry, причому з вибором комплектації і можливістю замовити напряму додаткові компоненти. Більше про це можна дізнатись, пройшовши за посиланням toyota.com.ua/camry. При цьому ціни на авто цілком прийнятні, немає жодних прихованих платежів, покупцям ні в якому разі не нав’язують непотрібних послуг чи продуктів. Виробник стежить за дотриманням норм чесної торгівлі, бо від цього залежить його репутація, тому не варто турбуватися про неприємності, які можуть трапитись в інших автосалонах.
Ще одна перевага купівлі у дилера – це постійна наявність великого вибору авто, так що можна порівняти характеристики, замовивши тест-драйв. Це особливо сподобається тим, хто ще не визначився з моделлю. Кваліфікований персонал центру обов’язково допоможе зробити правильний вибір, враховавши всі побажання і фінансову спроможність покупця. Зауважимо, що купити машину дешевше допоможуть також акції і програма Трейд-Ін, за кою можна вигідно обміняти старе авто на нове.

Toyota у офіційного дилера


Усі, хто купує Toyota у офіційного дилера, отримують доступ до сервісних програм, які передбачають гарантійне обслуговування в сертифікованих центрах, а також купівлю тільки оригінальних запчастин. Фахівці сервісної станції Тойота Центр Київ «Автосаміт» гарантують, що машина отримає все необхідне за протоколом виробника і завжди буде в надійних руках кваліфікованого персоналу.

Наверх