Як придбати авто в США

Внутрішній ринок автомобілів у нас вражає різноманітністю, але сильні враження також від цін на машини, тому споживач поглядає в бік закордонних ринків. І якщо відомі всім «євробляхи» не завжди виправдовують сподівання, то в США можна придбати не просто авто, а культове авто. Більше про це можна прочитати за посиланням https://lb.ua, ми ж скажемо, що такі моделі не часто потрапляють до наших автомобілістів в руки через офіційних дилерів. І справа не тільки невисокому попиті, а в тому, що багато моделей авто випускаються тільки для ринку Сполучених Штатів, тому не поставляються більше нікуди. Це ж стосується машин інших виробників, які мають специфічну комплектацію саме для американців.

придбати авто в США


Як купити авто в США? Звісно, мова йде про машини з пробігом, більше того, пошкоджені, після аварій, стихійних лих. Вони продаються на страхових аукціонах, там також є транспорт, вилучений у власника через різні причини. Закони Сполучених Штатів вимагають від продавця сповіщати всю інформацію про лоти, тому дуже легко прорахувати витрати, щоб зрозуміти, вигідна ціна на авто чи не дуже. Найвигідніше купувати моделі преміум класу, бо різниця в ціні найсуттєвіша навіть після оплати митних зборів і вартості транспортування через океан. Проблема тільки в тому, що самостійно купити автівку в США не так просто, яка здається, на перший погляд. Дехто розраховує на друзів і родичів, певно, в кожного українця хтось знайомий живе в штатах. Але без певних знань і досвіду авто купити хоч і вдасться, але ціна його буде не така вигідна, як хотілося б.

придбати авто в США


Тому треба звертатись до компаній, які надають послугу купівлі авто в США. Найчастіше ціна такої послуги вираховується у відсотках від суми покупки, але є фірми, у яких вартість фіксована. Віддавати перевагу треба тим компаніям, які давно присутні на ринку і добре себе зарекомендували. Можна вивчити відгуки клієнтів чи рейтинги в інтернеті, інформації цілком достатньо, щоб зробити правильний вибір. Зауважимо, що перевагами такої послуги є те, що зазвичай, вона надається під ключ, тобто покупець просто має визначитись, яку машину він хоче і мати напоготові потрібну суму грошей. Авто знаходять на аукціоні, перевіряють по базах, торгуються за нього, що дозволяє знизити вартість, домовляються про доставку по США і океаном до порту в Україні. Також транспортний засіб проходить митницю, його готують до сертифікації, ремонтують, якщо це потрібно, та навіть доставляють по Україні.

Наверх