Citroen від офіційного дилера

Продукція європейських автомобільних концернів завжди в нас користувалась підвищеним попитом. Не винятком є і бренд Citroen, що славиться особливим поєднанням елегантності і надійності, а також пізнаваним оригінальним дизайном. Ці машини чудово вписуються в міський простір, бо виготовляються з увагою до потреб європейських містян. Також виробники приділяють багато уваги розробці максимально комфортних умов для пересування, не забуваючи, звісно, про безпеку руху. Слідуючи тенденціям світового автопрому, момент економічності и екологічності теж враховуєтеся.

Citroen від офіційного дилера


Щоб відчути всі переваги справжньої європейської якості, варто придбати Citroen у офіційного дилера. Це дасть покупцеві багато переваг, у тому числі, і в формуванні вартості машини. Справа в тому, що всі великі виробники пропонують своїм шанувальникам особливі умови кредитування. Тому програма CITROЁN FINANCIAL SERVICES допоможе зробити так, що значно переплачувати за авто не прийдеться. Співпраця з банками партнерами дозволить отримати спеціальні пропозиції, від яких буде важко відмовитись. Крім того, салон Citroen – це великий вибір машин в наявності, так що можна поїхати з нього на власному автомобілі в перший же візит. Тим більше що офіційний дилер 38RA, який знаходиться у Києві, дає можливість всім зацікавленим вивчити всі переваги співпраці онлайн. На сайті компанії можна вивчити привабливі пропозиції, а також вибрати авто. Якщо на цьому етапі потрібна консультація, то допоможе менеджер у зручний спосіб, по телефону чи в чаті. Це дозволить зекономити час і обрати те, що потрібно, без поспіху.
Якщо покупець бажає все побачити наживо, то варто завітати в салон, де привітний і кваліфікований персонал допоможе обрати автомобіль, куруючись потребами клієнта. Записавшись на тест-драйв на сайті, можна його здійснити у зручний час і без обмежень.

Citroen від офіційного дилера

Варто також згадати, що всі, хто купує Citroen у офіційного дилера, отримують гарантію. Машина буде проходити регламентне техобслуговування на сертифікованій СТО, можна купити оригінальні запчастини за низькими цінами і відремонтувати всі системи авто з залученням кращих майстрів на новітньому обладнанні. Завдяки унікальному сервісу техпідтримки для власників французьких автомобілів MyCitroën можна записуватись на огляд, а ще ця програма дозволяє знаходити авто, керувати ним, отримувати корисні поради, цілодобово мати можливість отримати технічну допомогу

Наверх