Як встановити в фарах біксенонові лінзи?

У сучасному світі дуже багато автомобілістів приймає рішення модернізувати систему освітлення власного автомобіля за допомогою якісних та надійних пристроїв. Одними із таких продуктів вважаються біксенонові лінзи, представлені на сайті спеціалізованих магазинів у широкому асортименті.
Перш за все хочеться сказати, що газорозрядна оптика має велику кількість переваг, порівняно із іншими приладами. Вона не має вольфрамової нитки, яка перегоряє раніше встановленого терміну. Крім цього при використанні таких приладів можна розраховувати на випромінювання яскравого білого світла, яке якісно підсвічую дорогу та узбіччя. Крім цього у момент роботи такі продукти використовують мінімум енергії, за рахунок чого знижується напруга на автомобільний генератор.

інструменти для монтування лінз


Якщо казати про біксенонові прилади, вони розраховані для використання у фарах, конструкція яких передбачає наявність одного посадкового місця для різних режимів освітлення. Саме тому в них одна лампочка відповідає за випромінювання ближнього та дальнього світла.
Фари, в яких встановлюються біксенонові лінзи, світять набагато краще. А все тому, що тут створюється чіткий світловий потік, який без особливих зусиль фокусується.
За фокусування світла відповідає дефлектор, який під час відбивання світла від лампи фокусує його на відстані.
Що стосується розсіювача, особливо рифленої конструкції, він заломлює потік світла, а також коригує його.
При використанні лінз у фарах, освітлення автомобіля стає більш чітким. Тут повністю виключається можливість прояви засвітки, саме тому збільшується яскравість та світловіддача. До того ж подібна оптика повністю виключає можливість осліплення інших учасників руху, що в свою чергу підвищує рівень безпеки під час пересування.
Обираючи білінзи для автомобіля, необхідно відштовхуватися від особливостей самого транспортного засобу. Крім цього дуже важливо підібрати правильні за діаметром прилади, які без особливих труднощів зможуть розташуватися у необхідному місці.

інструменти для монтування лінз


Основні переваги використання біксенонових лінз

  1. По-перше, вони створюють рівномірний світловий потік.
  2. По-друге, створюють чіткі межі.
  3. По-третє, випромінюють доволі широкий пучок світла.
  4. По-четверте, набагато краще випромінюють дальнє освітлення.


Встановлення лінзованої оптики
Перш ніж приступити к виконанню основних процесів, необхідно спочатку підготувати інструменти для монтування лінз. Крім цього доведеться демонтувати старі прилади. Для цього може знадобитися фен, який значно полегшить знімання фари. Після цього доведеться ліквідувати залишки герметику та очистити робочу поверхню. Далі можна переходити до встановлення лінз, а також повертати фару на місце.
Крім всього іншого, не слід забувати про те, що лінзована оптика потребує налаштування.

Наверх