Як вибрати вилковий автонавантажувач в оренду

 Як показує практика, взяти вилкові навантажувачі в оренду у більшості випадків набагато вигідніше, ніж витрачатися на їх покупку та подальше утримання. Однак, перед тим як орендувати автонавантажувач в Україні, необхідно визначитися з особливостями та параметрами, які він повинен мати, для того щоб необхідні підйомно-транспортні роботи виконувалися як можна ефективніше та швидше.

Перш за все, слід визначитися з типом рухової установки автонавантажувача. Якщо необхідно працювати з продовольчими або фармацевтичними товарами, то краще віддати перевагу машині з електродвигуном. Однак, якщо в приміщенні, де знаходяться такі товари, високі стелі та працює потужна система вентиляції, то допускається також використання автонавантажувачів із газовими або газ-бензиновими моторами.
 
вилкові навантажувачі в оренду
Для робіт із будь-якими іншими видами товарів на відкритому повітрі краще вибирати машини з двигунами, яких працюють на солярці, хоча вони продукують досить забруднені вихлопні гази. Основні переваги дизельних навантажувачів - підвищена продуктивність і порівняно низькі експлуатаційні витрати, тому що солярка обходиться трохи дешевше інших видів палива (бензину, газу або електроенергії).
Що стосується бензинових двигунів, то вони багато у чому схожі з дизельними аналогами, хоча у цілому і поступаються їм по потужності. Однак при цьому викиди у них менш забруднені, тому їх дозволяється застосовувати у добре вентильованих просторих спорудах. У газових навантажувачів забрудненість вихлопних газів порівняно невелика, тому їх також можна експлуатувати у тих приміщеннях, де працює вентиляція.
 
вилкові навантажувачі в оренду
Газ-бензинові навантажувачі можуть працювати і на газі, і на бензині, фактично володіючи достоїнствами та недоліками як газових, так і бензинових машин. До речі, якщо вибирати автонавантажувачі, що працюють на газі, слід взяти до уваги відстань до найближчого топливозаправочного комплексу, де можна заправляти балони газом.
Крім того, слід звернути увагу на такі фактори:
 
  • вантажопідйомність і висота підйому вантажів;
  • довжина вил;
  • габаритні розміри машини;
  • потужність двигуна;
  • витрати палива;
  • комплектація і можливість кріплення різних додаткових пристосувань;
  • тип шин;
  • ціна оренди навантажувача.
вилкові навантажувачі в оренду
 
Якщо уважно порівнювати пропозиції українських компаній, що пропонують напрокат різну складську підйомно-транспортну техніку, то можна прийти до висновку, що найбільш вигідні умови пропонує ТОВ «Денал Груп»: тут і вибір автонавантажувачів великий, і вартість їх оренди досить помірна. В цьому можете переконатися самі, відвідавши сайт даної київської компанії за адресою https://denal.com.ua.

 

Наверх