ВИБИРАЄМО КРАЩИЙ ТРАКТОР для невеликої ГОСПОДАРСТВА

Якщо у вас невелике господарство і ви хочете його оптимізувати, налагодити роботу таким чином, щоб ручна праця зводився до мінімуму, то кращий спосіб зробити це - придбати невеликий мінітрактор. Нижче розповімо, як вибрати найкращий варіант і при цьому не переплатити гроші.

Вибираємо кращий мінітрактор для невеликого господарства

ЯКИЙ ПОТРІБЕН ТРАКТОР?

Для початку варто розуміти, навіщо він вам - визначитися з потрібним функціоналом і тільки потім підбирати оптимальний варіант. Наприклад, абсолютно бесмисленно брати мінітрактор на садову ділянку з маленьким городом: тут можна обійтися простим мотокультиватором. А ось якщо у вас в наявності досить велика територія, то потрібна машина потужніший.

На які показники дивитися при виборі?

ТРАКТОР

Потужність - основа. Чим більше територія, тим потужнішим має бути трактор.

Можливість підключення додаткового обладнання. Якщо плануєте виконувати повний спектр хозработ, то краще брати сучасні машини з гідравлічною системою і дворежимним ВВП, наприклад.

Гума. Садові трактори йдуть в парі зі спеціальними садово-парковими шинами. Такі не шкодять газон. Однак якщо ви плануєте складні польові роботи, потрібен варіант з гарним зчепленням і прохідністю - тут протектор обов'язковий.

Чим складніше ділянку, тим більше наворотів має бути в тракторі. Наприклад, гідропідсилювач керма, блокування диференціала і вид приводу. Повний, звичайно ж, краще.

КИТАЙСЬКИЙ АБО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ?

Тут, безумовно, справа кожного, однак якщо не хочете переплачувати - беріть китайський мінітрактор. Запчастини завжди у вільному доступі. Та й Китай вже давно вийшов зі статусу країни з «низькопробним» товаром.

ЯК ПРАЦЮЄ МАГАЗИН СІЛЬГОСПТЕХНІКИ АГРОТЕХНІКА

Якщо ви тільки плануєте купити малогабаритну сільгосптехніку і вибираєте кращу майданчик для цього, пропонуємо нижче ознайомитися з принципами магазину Агротехніка, розглянути приблизний алгоритм роботи з нами і в цілому - поговорити про деякі об'єктивних переваги. Радимо цю модель https://motokosmos.com.ua/mototraktor_skaut_t-18_lux

Як працює магазин сільгосптехніки Агротехніка

ТРАКТОР

З ЧОГО ПОЧИНАТИ

Звичайно ж, з вибору відповідної техніки або обладнання. Для зручності в магазині є каталог з мототракторамі, міні-трактори, мотоблоками і окремо - навісними інструментами. Якщо у вас виникли якісь питання, то менеджер завжди готовий проконсультувати: підібрати оптимальний трактор під ваші завдання, знайти відповідний інструментарій, дати поради щодо технічного обслуговування.

А МОЖНА КРЕДИТ?

Можна, можливо. І навіть потрібно, якщо ви не можете собі дозволити віддавати суму всю відразу. Щоб взяти техніку в розстрочку, досить зв'язатися з менеджером і обговорити подробиці угоди. Відзначимо, що ми співпрацюємо тільки з перевіреними партнерським банком, а тому ви, як покупець, отримуєте гарантії і впевненість у надійності своєї покупки.

ПРО ДОСТАВКУ

Доставляємо ми за свій рахунок. В межах Києва та Київської області. Вартість доставки по Україні обговорюється індивідуально з кожним клієнтом. Ви також можете попередньо оглянути техніку в нашому головному парку в Києві. Сама процедура відправки товару - досить делікатне процес, до якого ми ставимося з усією відповідальністю: трактор надійно фіксується в причепі, вразливі його частини додатково ховаються м'яким матеріалом.

Наверх